CPPC7LT-A7BP-25.0TS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CPPC7LT-A7BP-25.0TS
DigiKey raktári szám
CPPC7LT-A7BP-25.0TS-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPPC7LT-A7BP-25.0TS
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CPPC7LT-A7BP-25.0TS modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
25mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,075" (1,90mm)