QFWB-36-24-US01
DigiKey raktári szám
Q1184-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QFWB-36-24-US01
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 36 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Gyártó
Qualtek
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Méretek
3,82" H. x 1,78" Sz. x 1,26" M. (97,1mm x 45,1mm x 32,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
cULus
Max. kimeneti áram
1,5A
Tömeg
0,397font (180,08g)
Teljesítmény (Watt)
36 W