WSU240-1000-R13
DigiKey raktári szám
237-2182-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WSU240-1000-R13
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 24 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WSU240-1000-R13 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
24 W
Gyártó
Triad Magnetics
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Sorozat
Polaritás
Negatív középpontos
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
VI. szint
Régió
Észak-Amerika
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Bemenet típusa
Rögzített penge
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Kimeneti feszültség
24V
Méretek
3,03" H. x 1,89" Sz. x 1,22" M. (77,0mm x 48,0mm x 31,0mm)
Max. kimeneti áram
1A