ZF120A-2401500
DigiKey raktári szám
4797-ZF120A-2401500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZF120A-2401500
Leírás
AC/DC WM ADAPTER 24V 36W CLASS 2
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 36 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
90mW
Gyártó
Supirit Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,03" H. x 1,85" Sz. x 1,22" M. (77,0mm x 47,0mm x 31,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
cULus, FCC
Max. kimeneti áram
1,5A
Szabvány azonosító
1310
Teljesítmény (Watt)
36 W