QADA-90-24-1442
DigiKey raktári szám
Q1207-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QADA-90-24-1442
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
90 W
Gyártó
Qualtek
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
5,94" H. x 2,52" Sz. x 1,42" M. (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Kimeneti feszültség
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
3,75A