GST120A24-R7B
DigiKey raktári szám
1866-2041-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GST120A24-R7B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120 W
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
6,57" H. x 2,64" Sz. x 1,38" M. (167,0mm x 67,0mm x 35,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Max. kimeneti áram
5A