QADA-120-12-1442
DigiKey raktári szám
Q1188-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QADA-120-12-1442
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 108 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
108 W
Gyártó
Qualtek
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
39,4" (1,00m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,62" H. x 2,60" Sz. x 1,54" M. (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Kimeneti feszültség
12V
Tömeg
1,301font (590,0g)
Max. kimeneti áram
9A