W3334B0100
DigiKey raktári szám
553-W3334B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3334B0100
Leírás
FPC ANTENNA 2.4/5.XGHZ/DSRC
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz, 5,45GHz Bluetooth, DSRC, Wi-Fi, Zigbee™ NyÁK vezetősáv RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz 4dBi, 5,5dBi U.FL ragasztós
Kategória
Antenna típusa
NyÁK vezetősáv
Gyártó
Pulse Electronics
Sávok száma
2
Sorozat
VSWR
2, 2,5
Csomagolás
Tasak
Erősítés
4dBi, 5,5dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
U.FL
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz, 5,45GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz