AC11503-100UF
DigiKey raktári szám
5350-AC11503-100UF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC11503-100UF
Leírás
ANT BLE FPC HI EFF 20X19 MHF1
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz 802.11b/g, Bluetooth, ISM, WiFi, WLAN, ZigBee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 3,6dBi MHF1, U,FL ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
The Antenna Company
VSWR
1,9
Csomagolás
Tasak
Erősítés
3,6dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, általános ISM, WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Végződtetés
MHF1, U,FL
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz
Max. magasság
0,011" (0,27mm)