ANTX100P001B24003
DigiKey raktári szám
311-4609-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANTX100P001B24003
Leírás
RF ANT 2.45GHZ PCB TRACE CAB ADH
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ NyÁK vezetősáv RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 4,4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
4,4dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1 W
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz
Max. magasság
0,022" (0,55mm)