PE-0603FB601ST
DigiKey raktári szám
553-2384-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-2384-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-2384-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE-0603FB601ST
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 380mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
380mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz