STPS5L60U
DigiKey raktári szám
497-16321-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16321-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16321-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS5L60U
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 5A Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
STPS5L60U modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
220 µA @ 60 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
SMB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
520 mV @ 5 A