PE-0603PFB121ST
DigiKey raktári szám
553-2387-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-2387-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-2387-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE-0603PFB121ST
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2A 50mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz