BBPY00160808152Y00
DigiKey raktári szám
553-BBPY00160808152Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-BBPY00160808152Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-BBPY00160808152Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BBPY00160808152Y00
Leírás
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Gyártó
Pulse Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)