PE014005
DigiKey raktári szám
PB353-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE014005
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 5V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 5VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PE014005 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
3,8VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
0,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
8 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
5 A
Tanúsítvány
cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2000VA
Tekercs ellenállása
125 Ohms
Tekercsáram
40 mA