445I23D12M00000
DigiKey raktári szám
110-445I23D12M00000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-445I23D12M00000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-445I23D12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
445I23D12M00000
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
445I23D12M00000 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (5x3.2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,053" (1,35mm)