FXP75.07.0045B
DigiKey raktári szám
931-1272-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP75.07.0045B
Leírás
RF ANT 2.4GHZ FLAT IPEX 45MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FXP75.07.0045B modellek
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Taoglas Limited
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
2,5dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF család / szabvány
Bluetooth
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,009" (0,24mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Bluetooth
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz