ABUP00201209221Y00 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ABUP00201209221Y00
DigiKey raktári szám
553-ABUP00201209221Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABUP00201209221Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABUP00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABUP00201209221Y00
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Névleges áram (max.)
3A