OWR-081525L-32B
DigiKey raktári szám
3949-OWR-081525L-32B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWR-081525L-32B
Leírás
SPEAKER 32OHM 15MW TOP PT 90.7DB
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Ohms vevő Hangszóró 15 mW 100 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OWR-081525L-32B modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
15 mW
Gyártó
Ole Wolff Electronics Inc
Max. teljesítmény
20 mW
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
műanyag
Típus
vevő
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
100 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
320Hz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
32 Ohms
Méretek
0,315" H. x 0,591" Sz. (8,00mm x 15,00mm)
Hatásfok (dBA)
90,70
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Hatásfok (mért)
15mW/1cm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C