S100X150VAM
DigiKey raktári szám
298-S100X150VAM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S100X150VAM
Leírás
MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
PVC
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
Panduit MP300 nyomtató
Csomagolás
Ömlesztve
Szavatossági idő
24 hónap
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Üzemi hőmérséklet
-46°C ~ 107°C
Címke mérete
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)