S000X100VAM
DigiKey raktári szám
298-S000X100VAM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S000X100VAM
Leírás
MP CASSETTE, CONTINUOUS SELF-LAM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 0,945" Sz. x 26,25' H. (24,00mm x 8,00m); külső kábelátmérő 0,100" ~ 0,200" (2,54mm ~ 5,08mm)
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
PVC
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
Panduit MP300 nyomtató
Csomagolás
Ömlesztve
Szavatossági idő
24 hónap
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Címke típusa
Önlamináló
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 66°C
Címke mérete
0,945" Sz. x 26,25' H. (24,00mm x 8,00m); külső kábelátmérő 0,100" ~ 0,200" (2,54mm ~ 5,08mm)