S100X150VAC
DigiKey raktári szám
298-10119-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S100X150VAC
Leírás
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
PVC
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
Panduit LS8E (kézi)
Csomagolás
Doboz
Szavatossági idő
24 hónap
Üzemi hőmérséklet
-46°C ~ 107°C
Címke típusa
Önlamináló
Alap típusszám
Címke mérete
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)