SG73P2BTTD270G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
27 Ohms ±2% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG73P2BTTD270G
DigiKey raktári szám
2019-SG73P2BTTD270GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG73P2BTTD270G
Leírás
RES 27 OHM 2% 3/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
SG73P2BTTD270G modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)