ERJ-S03F1101V megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 150 962
Adatlap
Direct
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
1.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-S03F1101V
DigiKey raktári szám
ERJ-S03F1101V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-S03F1101V
Leírás
RES 1.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-S03F1101V modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)