RMCS0603FT1K10
DigiKey raktári szám
RMCS0603FT1K10-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCS0603FT1K10
Leírás
RES 1.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RMCS0603FT1K10 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)