CRCW06031K10FKEC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 150 962
Adatlap
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
1.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW06031K10FKEC
DigiKey raktári szám
CRCW06031K10FKEC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW06031K10FKEC
Leírás
RES SMD 1.1K OHM 1% 1/8W 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW06031K10FKEC modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)