ELL-8TP4R7NB elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiyo Yuden
Raktáron: 2 959
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Raktáron: 4 671
Adatlap
4.7 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4 A 14mohm Nem standard, Sarokcsatlakozók
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ELL-8TP4R7NB
DigiKey raktári szám
PCD2442TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ELL-8TP4R7NB
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4A 14 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
14mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
huzaltekercselésű
Tokozás
Nem standard, Sarokcsatlakozók
Induktivitás
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Tűrés
±30%
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
4A