SRU8043-4R7Y
DigiKey raktári szám
SRU8043-4R7YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRU8043-4R7YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRU8043-4R7YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRU8043-4R7Y
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.6A 17 MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4.6 A 17mohm Nem standard
EDA / CAD modellek
SRU8043-4R7Y modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17mohm
Sorozat
Q / frekvencia
13 / 7,96MHz
Saját rezonanciafrekvencia
36MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,181" (4,60mm)
Telítési áram
3,6A