EEU-FC1H331L
DigiKey raktári szám
P19490-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FC1H331L
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEU-FC1H331L modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.047 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.61 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
60 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
1,260" (32,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C