EEU-FC1H331
DigiKey raktári szám
P11258-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FC1H331
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-FC1H331 modellek
Kategória
Minősítések
Búgóáram (alacsony frekvencián)
962 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.48 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
63 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C