EEU-FC1J331L
DigiKey raktári szám
P11273-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FC1J331L
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 3000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-FC1J331L modellek
Kategória
Minősítések
Búgóáram (alacsony frekvencián)
845 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.3 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
90 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,181" (30,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C