EEH-ZU1J121UP
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1J121UPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1J121UPCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1J121UPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1J121UP
Leírás
CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
Részletes leírás
120 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 12mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
720 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
4.8 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
120 µF
Max. magasság (beültetve)
0,504" (12,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
12mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C