PCM1H121MCL2GS
DigiKey raktári szám
PCM1H121MCL2GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-PCM1H121MCL2GSCT-ND - Vágott szalag (CT)
493-PCM1H121MCL2GSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCM1H121MCL2GS
Leírás
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 25mohm 8000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Nichicon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
125 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.5 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
120 µF
Max. magasság (beültetve)
0,488" (12,40mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
8000 óra / 125°C