T521X337M016ATE025 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Polytech
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz