EEH-ZK1V101XP nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 2 562
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 2 799
Adatlap
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 573
Nichicon
Raktáron: 316
Chemi-Con
Chemi-Con
100 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 4000 óra / 125°C