EEH-ZK1V101XV
DigiKey raktári szám
P123721TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P123721CT-ND - Vágott szalag (CT)
P123721DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZK1V101XV
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEH-ZK1V101XV modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
255 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.7 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C