HHXJ350GRA101MF80G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Chemi-Con
Raktáron: 5 379
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 2 799
Adatlap
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 573
Nichicon
Raktáron: 316
100 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 4000 óra / 125°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HHXJ350GRA101MF80G
DigiKey raktári szám
565-HHXJ350GRA101MF80GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXJ350GRA101MF80GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXJ350GRA101MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXJ350GRA101MF80G
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
255 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.7 A @ 100 kHz
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C