EEH-ZA1V470P
DigiKey raktári szám
P15454TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15454CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15454DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1V470P
Leírás
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
47 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 60mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1V470P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
195 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C