EEH-ZA1J100P
DigiKey raktári szám
P15446TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15446CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15446DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1J100P
Leírás
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Részletes leírás
10 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 120mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1J100P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
100 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C