GYB1J100MCQ1GS
DigiKey raktári szám
493-17897-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-17897-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-17897-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYB1J100MCQ1GS
Leírás
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Részletes leírás
10 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 120mohm 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GYB1J100MCQ1GS modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Felhasználás
univerzális
Búgóáram (alacsony frekvencián)
150 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C