HZA106M063D16T-F
DigiKey raktári szám
338-HZA106M063D16T-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
338-HZA106M063D16T-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
338-HZA106M063D16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HZA106M063D16T-F
Leírás
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 120mohm 10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar, megkerülés, szétválasztás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
100 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C