6TCE330ML | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 6TCE330ML |
Leírás | CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 |
Gyártói standard átfutási idő | 32 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 6TCE330ML modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyártó Panasonic Industry | Élettartam / hőmérséklet 1000 óra / 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2917 (7343 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitás 330 µF | Max. magasság (beültetve) 0,118" (3,00mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés D3L |
Névleges feszültség 6.3 V | Tulajdonságok univerzális |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 25mohm / 100kHz |