T55D337M6R3C0025
DigiKey raktári szám
718-2102-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2102-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2102-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55D337M6R3C0025
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55D337M6R3C0025 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
6.3 V