6TCE330ML
DigiKey raktári szám
P123571TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P123571CT-ND - Vágott szalag (CT)
P123571DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
6TCE330ML
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
6TCE330ML modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D3L
Névleges feszültség
6.3 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm / 100kHz