SZMMSZ5V6T1G
DigiKey raktári szám
SZMMSZ5V6T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMMSZ5V6T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMMSZ5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMMSZ5V6T1G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
SZMMSZ5V6T1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V