MPZ2520SPH070ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ2520SPH070ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2520SPH070ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2520SPH070ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2520SPH070ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 7 OHM 1008 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1008 (2520 metrikus) 12A 1,25mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,25mohm
Gyártó
TDK
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Impedancia / frekvencia
7 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
12A