SZMM3Z3V9T1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 1 118
Adatlap
onsemi
Raktáron: 2 854
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 3.9 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z3V9T1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z3V9T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z3V9T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z3V9T1G
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZMM3Z3V9T1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V