BZX384-B3V9,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 25 538
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 1 118
Adatlap
Similar
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener dióda 3.9 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.