SZMM3Z3V9ST1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z3V9ST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z3V9ST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z3V9ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z3V9ST1G
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 300 mW ±3% Felületszerelt SOD-323
EDA / CAD modellek
SZMM3Z3V9ST1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±3%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V