SZMM3Z18VT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 23 905
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 605
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 0
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 18 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VT1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z18VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z18VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z18VT1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZMM3Z18VT1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V